.

John Deere İş Makinası Chip Tuning

 

 

 

 

John Deere iş makinalarına yapılacak chip tuning ile hız ve yük durumuna bağlı olarak %25'e kadar güç artışı sağlanır. %10-15 daha az yakıt tüketimi ve yüksek çalışma hızı, azaltılmış aşınma, zamandan tasarruf ve daha karlı verimli iş gücü kazanımı elde edilir.


İş makinası Adblue arızalarını kesin çözüme kavuşturuyor, egsoz Dpf tıkanma problemleri de ortadan kaldırıyoruz.


İş makinalarına yapılan chip tuning asla iş makinasına zarar vermez. Chip tuning sonrasında iş makinası gücünün aynı yükte aynı şartlarda en az 1 veya 2 vites daha fazla büyüdüğüne şahit olacaksınız.


Chip tuning beyni olan tüm iş makinalarına uygulanabilir. Chip tuning sonrasında sanki iş makinasının bir üst versiyonunu satın almış gibi güç ve performans farkını göreceğinizi belirtmek istiyoruz. İş makinasıyla iş yaparken, sanki otoyolda gidiyor gibi hissedeceksiniz.

 

 

Neden iş makinası Üreticileri Chip Tuning Yapmıyor? Chip tuning doğru bir işlem olsaydı iş makinası üreticileri de chip tuning yapardı.


Malesef; iş makinası üreticileri de chip tuning yapıyor. Mesela; iş makinası üreticileri MV200 seri ismiyle iş makinası üretiyor. Daha sonra MV200A, MV200B gibi modellerin satışına başlıyor. Bakıyorsunuz hepsinin motoru, silindir hacmi ve ölçüleri de aynı. İş makinasının kendisi bile aynı diyebiliriz. İş makinasının beygir ve tork değerlerini beyin güncellemesiyle artırıyorlar. Gücü artırılmış iş makinasını daha yüksek fiyata satışa sunuyorlar. Firmamız; iş makinasına chip tuning yaparak gerçek gücüne kavuşturuyor.