.

John Deere Traktör Chip Tuning

 

 

 

 

John Deere Traktöre yapılacak chip tuning ile hız ve yük durumuna bağlı olarak %25'e kadar güç artışı sağlanır. %10-15 daha az yakıt tüketimi ve yüksek çalışma hızı, azaltılmış aşınma, zamandan tasarruf ve daha karlı verimli iş gücü kazanımı elde edilir.


Traktör Adblue arızalarını kesin çözüme kavuşturuyor, egsoz Dpf tıkanma problemleri de ortadan kaldırıyoruz.


Traktöre yapılan chip tuning asla traktöre zarar vermez. Chip tuning sonrasında traktör gücünün aynı yükte aynı şartlarda en az 1 veya 2 vites daha fazla büyüdüğüne şahit olacaksınız.


Chip tuning beyni olan tüm traktörlere uygulanabilir. Chip tuning sonrasında sanki traktörün bir üst versiyonunu satın almış gibi güç ve performans farkını göreceğinizi belirtmek istiyoruz. Arazide traktörle iş yaparken, sanki otoyolda gidiyor gibi hissedekseniz.

 

 

Neden Traktör Üreticileri Chip Tuning Yapmıyor? Chip tuning doğru bir işlem olsaydı traktör üreticileri de chip tuning yapardı.


Malesef; Traktör üreticileri de chip tuning yapıyor. Mesela; traktör üreticileri MV200 seri ismiyle traktör üretiyor. Daha sonra MV200A, MV200B gibi modellerin satışına başlıyor. Bakıyorsunuz hepsinin motoru, silindir hacmi ve ölçüleri de aynı. Traktörlerin kendisi bile aynı diyebiliriz. Traktörün beygir ve tork değerlerini beyin güncellemesiyle artırıyorlar. Gücü artırılmış traktörü daha yüksek fiyata satışa sunuyorlar. Firmamız; traktörünüzü chip tuning ile gerçek gücüne kavuşturuyor.