.

Massey Ferguson Biçerdöver Chip Tuning

 

 

 

 

Massey Ferguson Biçerdövere yapılacak chip tuning ile hız ve yük durumuna bağlı olarak %25'e kadar güç artışı sağlanır. %10-15 daha az yakıt tüketimi ve yüksek çalışma hızı, azaltılmış aşınma, zamandan tasarruf ve daha karlı verimli iş gücü kazanımı elde edilir.


Biçerdöver Adblue arızalarını kesin çözüme kavuşturuyor, egsoz Dpf tıkanma problemleri de ortadan kaldırıyoruz.


Biçerdövere yapılan chip tuning asla traktöre zarar vermez. Chip tuning sonrasında biçerdöver gücünün aynı yükte aynı şartlarda en az 1 veya 2 vites daha fazla büyüdüğüne şahit olacaksınız.


Chip tuning beyni olan tüm biçerdöverlere uygulanabilir. Chip tuning sonrasında sanki Biçerdöverin bir üst versiyonunu satın almış gibi güç ve performans farkını göreceğinizi belirtmek istiyoruz. Biçerdöverle iş yaparken, sanki otoyolda gidiyor gibi hissedeceksiniz.

 

 

Neden Biçerdöver Üreticileri Chip Tuning Yapmıyor? Chip tuning doğru bir işlem olsaydı Biçerdöver üreticileri de chip tuning yapardı.


Malesef; Biçerdöver üreticileri de chip tuning yapıyor. Mesela; Biçerdöver üreticileri MV200 seri ismiyle Biçerdöver üretiyor. Daha sonra MV200A, MV200B gibi modellerin satışına başlıyor. Bakıyorsunuz hepsinin motoru, silindir hacmi ve ölçüleri de aynı. Biçerdöver kendisi bile aynı diyebiliriz. Biçerdöverin beygir ve tork değerlerini beyin güncellemesiyle artırıyorlar. Gücü artırılmış Biçerdöveri daha yüksek fiyata satışa sunuyorlar. Firmamız; Biçerdöverinize chip tuning ile gerçek gücüne kavuşturuyor.